ניתוח חשבון ADS קיים

האם הרצתם קמפיין PPC באמצעות מודעות גוגל והוא לא הצליח? נשמח לסייע לכם לקבל את התובנות אותן ניתן ליישם בתכנון הקמפיין הבא שלכם. השירות מוצע ללא עלות.

כיצד מתבצע ניתוח הקמפיין שלכם

על מנת לבנות קמפיין טוב יותר, חשוב לדעת מה הטעויות שבוצעו בעבר? לכן, אנו רוצים ליצור דו"ח מסודר בו תקבלו תובנות חשובות על הדרך לשווק את המוצר או השירות שלכם בגוגל. אנו עורכים ניתוח ובדיקה של החשבון הקיים, בודקים את האסטרטגיות בהן בניתם את המכרזים וכן באילו מילות מפתח השתמשתם? נגלה גם אילו מודעות כן הניבו כמות מספקת של המרות? ונחזק אותן.

כיצד מתבצע תהליך ניתוח חשבון ה- Ads שלכם?

תהליך ניתוח החשבון הוא דידקטי ומבוסס על הניסיון המצטבר שלנו. תוכלו לקבל תובנות חשובות ומידע שישאר בידכם ללא כל עלות מצדכם.
אנו בודקים את:

• קבוצות המודעות שלכם – האם הן מסודרות בצורה הנכונה והרלוונטית ביותר? והאם הן מעניקות לכם את התוצאות הרצויות?

• מה הן אסטרטגיות המכרז שלכם? האם הן הוכיחו עצמן כמתאימות ביותר לשיווק המוצר או השירות שלכם? האם מילות המפתח מתאימות למודעות?

• כיצד מבוצע המיקום לקהלים שונים? האם ניתן לשפר את המיקוד ולהגיע אך ורק לקהל היעד הרלוונטי לכם?

• פרטי החשבון שלכם: לפעמים מאפיינים בפרטי החשבון משפיעים על תוצאת הקמפיין. בבדיקה מהירה אנו יכולים לבדוק האם החשבון שלכם מוגדר כשורה?

• מתי המודעות שלכם מופיעות: זמן הפרסום וכן המיקום שלכם ישפיעו על נראות המודעות. אנו יכולים לסייע לכם לבדוק באיזה אחוז מהזמן יופיעו המודעות המקושרות למילות המפתח הממירות ביותר?

• האם התקציב מספיק להפקת רווחים מהקמפיין שלכם?  לעתים תקציב נמוך מדי אינו אפקטיבי ואתם לא מסוגלים להתחרות בנישה שלכם. כדי לדעת מראש מה התקציב היומי הנכון עבורכם? על מנת להיות בראש עמודי התוצאות.

ממקסמים את תקציב הפרסום שלכם

אנו יכולים לשדרג את הקמפיין שלכם ולהשתמש בכלים השונים של BING ו ADWORDS על מנת להוביל ליעד ההמרות שלכם באמצעות בנייה מחדש של אסטרטגיית ה-PPC שלכם. הצוות שלנו יכול לבנות עבורכם חשבון חדש ומשודרג, שיתחיל להמיר ויאפשר לכם לנצל בצורה טובה יותר את תקציב הפרסום.

באמצעות טיוב מאפייני שונים בקבוצות הפרסום, מבנה הקמפיין ובניית אסטרטגיית מכרז רווחית יותר, נוכל להבטיח תפוקה טובה יותר של הקמפיינים העתידיים שלכם. באמצעות כלים דידקטיים כמו: ניתוח ובחינה של ההמרות שלכם נמשיך ונטייב את הקמפיין עד להשגת התוצאה המרבית.

בעלי עסקים רבים הפכו להיות לקוחות קבועים שלנו לאחר שבצענו טיוב של הקמפיין הנוכחי שלהם ולאחר מכן עברו לניהול מלא של פרסום באמצעות מודל PPC על ידינו.

אנו מתחילים את תהליך השדרוג בהבנה אמיתית של היעדים העסקיים שלכם, מכירים את גרף הנתונים הפסיכולוגיים של קהל היעד, מבצעים מחקר מקיף על המתחרים שלכם ודרכי הפרסום שלהם וכן מכירים את הנישה בה אתם פועלים.

צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגנו וקבלו מידע נוסף על תוכנית שדרוג ה-PPC בעסק שלכם.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!