הגדלת רווחים – להפוך גולש ללקוח

על מנת לדעת כמה מתעניינים הפכו ללקוחות משלמים, עליכם ללמוד להכיר את הכינויים השונים של הפרמטרים בדו"חות. החשוב ביותר מביניהם הוא – נתון המכונה "המרה". אם אינכם יודעים כמה המרות יש לכם מכל ערוץ פרסום כמו פייסבוק או גוגל תתקשו לדעת האם הקידום האורגני והפרסום הממומן שלכם עומד ביעדים.

משפרים את יעדי ההמרה שלכם

אנו מעסיקים צוות שלם שכל מטרתו היא שיפור ההמרות של האתר שלכם. באמצעות קידום האתר, עיצוב, שינוי התוכן וחידוד המסרים נוכל להגדיל את הרווחים שלכם. לפעמים הסוד טמון ביצירת תוכן המרתק את הגולשים ולפעמים שינויים קטנים בחוויית המשתמש כמו הגדלת הפונט או הוספת כפתור מניע לפעולה, הם שיעשו את ההבדל.

אם בחנתם את דו"חות האתר וזיהיתם תנועה רבה ללא פניות אליכם מלקוחות פוטנציאליים או מכירות, כנראה שדבר מה גורם לכך שאחוזי ההמרה שלכם נמוכים במיוחד. אנו יכולים לסייע לשפר אותם במהירות.

כמה המלצות לשיפור ההמרות באתר
נסו את הרעיונות הבאים על מנת לשפר את כמות הפניות מהגולשים המבקרים אצלכם. כמובן, שיש לנו עוד הרבה טיפים נוספים שאנו מסייעים ללקוחותינו ליישם ולראות תוצאות בשטח.

המלצות לשיפור ההמרות באתר

הוסיפו צ'ט וירטואלי
הידעתם כי לקוחות אוהבים לקבל מענה מידי בלי לחייג אליכם? צ'טים אוטומטיים יכולים לשפר את כמות ההמרות באתר שלכם מבלי שתצטרכו להעסיק אפילו עובד אחד נוסף.

הוספת פופ-אפ – חלון קופץ
בעבר היה מדובר בגימיק, כיום מדובר במוצר חובה לכל אתר. הוסיפו מבצע או פניה אישית ללקוח שניה לפני שהוא עוזב את האתר. בקשו ממנו להשאיר אי מייל או טלפון ותוכלו לחזור אליו באופן מידי. אחוזי ההמרה שלכם יגדלו באופן משמעותי!

הוסיפו הנעה לפעולה לסליידר
אם אתם מקבלים את הגולשים לאתר עם סליידר בעמוד הבית – תנו לו לעבוד שעות נוספות. הוסיפו בו מבצע, טופס יצירת קשר או כפתור הנעה לפעולה שיגרום ללקוח שלכם להקליק וליצור אתכם קשר.

כולם אוהבים מבצעים
כולנו אוהבים לדעת ששילמנו את המחיר האטרקטיבי ביותר על המוצר או השירות שרכשנו. לכן, כדאי להציע קופונים ומבצעים משתנים באתר ולתת ללקוח הרגשה כי אם לא יבצע את הרכישה כרגע עם הקופון – בעתיד ישלם יותר.

 

זוהי רק ההתחלה

אלה רק מקצת מהרעיונות שיכולים לשנות את כמות ההמרות שלכם באופן מידי. אנו מחזיקים בידנו ארגז כלים שלם של מאפיינים שונים לאתרים שאפשר להטמיע בתוך יום אחד ולהעלות את כמות המכירות שלכם בצורה עצומה. מלאו את פרטיכם בצ'ט אצלנו ונשמח לייעץ כיצד תוכלו להפוך את הגולשים המבקרים אצלכם ללקוחות משלמים.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!