ניהול אתרים ותחזוקה טכנית

לצד בניית אתרים בפלטפורמה הנפוצה ביותר בתחום – וורדפרס, אנו מציעים כיום מטריה של שירותים משלימים על מנת שתוכלו לעסוק בדבר החשוב באמת – בניית העסק שלכם. אנו מתאימים את השירותים ככפפה ליד לכל לקוח ובונים כל אתר תוך יצירת חווית משתמש מושלמת. 

מעדכנים את האתר באופן שוטף

מערכת הקוד הפתוח שמציעה וורדפרס מתעדכנת כל העת ונוספים בה מאפיינים חדשים וסגירה של פרצות אבטחה. בנוסף, מתוכננים תוספים המקלים על קידום האתר במנועי החיפוש והוספת התכנים. אנו מכירים את הפלטפורמה על בוריה והצוות שלנו ממשיך ומעדכן את האתר על מנת להבטיח חוויית גלישה מהירה מכל מכשיר. כעת, כשאינכם צריכים לדאוג לתחזוקה השוטפת, אתם יכולים להקדיש את הזמן שהתפנה לכם לפיתוח העסק, שיווק האתר או הגדלת ההכנסות של העסק.

אילו שירותי תחזוקת אתרים תמצאו אצלנו?

פתרונות אבטחה מותאמים לאתרי אינטרנט בפלטפורמת וורדפרס
בכל תקופה האקרים מוצאים את הדרך לפרוץ למערכות ממוחשבות רגישות ובכללן גם אתרי אינטרנט. אנו מסייעים לכם לשמור על המידע יקר הערך שצברתם כמו: רשימת התפוצה שלכם, פרטי כרטיס האשראי באתרי מכירות ואפילו פניות של מתעניינים חדשים במוצרים והשירותים שלכם. כל אלה מעניקים לקהל הלקוחות שלכם את הביטחון המלא להמשיך ולרכוש באמצעות האתר שלכם. אנו מוספים לאורך כל השנה את התוספים המתאימים שהוכיחו עצמם כיעילים ביותר למנוע את פרצות האבטחה הנפוצות ומנטרים את האתר כל העת.

מי הזיז את הנתונים שלכם?
כל אחד מהאתרים אותם אנו מתחזקים מגובה באופן אוטומטי, על מנת שבמקרה של פריצה לאתר ומחיקת הנתונים נוכל לשחזרם תוך זמן קצר ולהעלות את הממשק הנראה לעין, מסד הנתונים ומערכות הניהול מיידית.

עדכון תכנים חדשים

מנועי החיפוש "אוהבים" לגלות תכנים חדשים באתר. נוכל לעדכן מידע אינפורמטיבי חדש, מידע על מוצרים נוספים או מדריכים חווייתיים הן בפורמט של טקסטים והן בפורמט של תמונות ווידאו. אין לכם זמן לכתוב תכנים בעצמכם? במידת הצורך נוכל גם לקשר אתכם עם כותבים מובילים בתחום שלכם שיוכלו להעשיר את אתרכם.

הוספת מאפיינים לאתר
אתר דינמי מתחדש כל העת. נוכל להוסיף מאפיינים חדשים ושירותים נוספים באתר על מנת להפוך אותו למקום הראשון בו הגולשים שלכם מבקרים על מנת לקבל מידע. את כל העדכונים לתוספים ולמאפיינים החדשים נוסיף בעצמנו.

כל אחת ממערכות הניהול נבנית בשפה שלכם וקלה ללמידה. אנו גם מעניקים שירותי ניהול ותחזוקה של האתר ללקוחות המעוניינים בכך, על מנת שלא תצטרכו להשקיע זמן נוסף ביצירת הנוכחות שלכם באינטרנט.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!