נגישות אתרים – לבעלי מוגבלויות

הידעתם כי כל אתר המספק שירות לקהל הרחב מחויב להנגיש אותו לבעלי מוגבלויות על פי תקן 35? אנו מציעים היום שירות הנגשה של האתר הקיים שלכם או בניית אתר מונגש על פי כל הכללים.

למה מנגישים אתרים?

היות ואחד מארבעה אנשים סובל מלקות כלשהי כגון: לקות ראיה, לקות שמיעה או לקות מוטורית מדינת ישראל החליטה לאמץ מודל עולמי של הנגשת האתרים בעבורם. למעשה, אתרים שאינם מונגשים אינם זמינים לכמות גדולה מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם. לכן, גם אם אינכם מחויבים על פי חוק להנגיש את האתר מומלץ לשנותו ולפנות לקהל רחב יותר.

מה החוק אומר?

אתר חדש היה צריך להיות מונגש עד אוקטובר 2016 ואתר ישן עד אוקטובר 2015. לכן, כיום מרבית האתרים של חברות המעניקות שירותים צריכים להיות מונגשים.

גם אם הוספתם עמודים לאתר ישן או חלקים נוספים לאתר זה, העמודים הללו צריכים להיות מונגשים אף הם.

יתרון נוסף

הנגשת האתר מעניקה לכם יתרון לא רק בחשיפה רחבה יותר לבעלי מוגבלויות ועמידה בדרישות החוק, אלא, גם יתרון בקידום במנועי החיפוש – גוגל מעניק עדיפות לאתרים מונגשים ומעלה אותם בעמוד התוצאות ביחס לאתרים שאינם מונגשים.

איך אנחנו מנגישים את האתר שלכם?

אנו בוחנים כל אתר ומוסיפים את הקוד הדרוש מבלי לשנות בצורה מהותית את העיצוב הקיים. קיימים כללים ברורים להנגשת האתר וצוות הפיתוח שלנו מכיר אותם על בוריים ומסוגל להפוך גם את האתר שלכם לנגיש בתוך זמן קצר.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!