בניית קישורים

חלק בלתי נפרד מקידום האתר הוא – יצירה של קישורים הנכנסים מאתרים בעלי קשר לתחום העיסוק שלכם, הזוכים להכרה מגוגל כאתר איכותי. לא מספיק לבנות כמות גדולה של קישורים אלא חשוב לבדוק גם את הדרך בה נבנו ואת הסמכותיות של אתרים אלה מבחינת גוגל. יצירת קישורים רבים תשפיע הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך על מיקומו בדפי התוצאות במנועי החיפוש.

האסטרטגיה שלנו בבניית הקישורים

בעבר קישורים מפורומים ובלוגים היו מספיקים על מנת לקדם את האתר. אנו יודעים כי בנית קישורים איכותיים בשנת 2020 מתבצעת על ידי שיתופי פעולה איכותיים ויצירת שיתופי פעולה בין אתרים בתחומים משיקים. אנו יוצרים תוכן איכותי שגולשים אוהבים לקרוא וממנו מקשרים לאתר.

בתקופה בה גוגל "מעניש" אתרים כאשר הקישורים הנכנסים אליו אינם איכותיים, אנו עובדים בזהירות רבה. בונים קישור אחר קישור תוך בדיקה מעמיקה של כל אתר ממנו יוצא הקישור. קיימת משמעות רבה גם לקצב של הוספת הלינקים הנכנסים. כמות גדולה מדי בתוך זמן קצר עלולה להראות חשודה. לכן, אנו עובדים ומוסיפים את הקישורים במינון הנכון ומהמקום הנכון.

שיתופי פעולה עם אתרים בעלי סמכות בלבד

לגוגל יש פרמטר חשוב שנקרא "דומיין אוטוריטי" או סמכותיות של האתר. לוקח שנים רבות ליצור רשת של אתרים וותיקים ובעלי סמכות. כיום, אנו יכולים להציע ללקוחותינו את השימוש הזהיר ברשת הגדלה ומתרחבת כל העת. המאמרים בהם נמצאים הקישורים, מעניקים תוכן איכותי לאתר ואם מוסיפים אותם בצורה נכונה הוא יכול לעלות בתוך מספר חודשים לראש עמודי התוצאות של גוגל.

כיצד לבנות קישורים בצורה נכונה באמצעות שיתוף פעולה אפקטיבי? לחצו כאן ותגלו

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!