ניהול תוכן

חלק בלתי נפרד מהאתר שלכם הוא התכנים הכתובים בו. חשוב להעלות תכנים חדשים בכל חודש על מנת לקדם את האתר בגוגל ולהפוך את אמצעי השיווק החשוב ביותר שלכם לדינמי. אם יש לכם אתר מכירות, חשוב להמשיך ולעדכן את המוצרים החדשים וכן להוסיף תיאור מורחב על מנת לבדל את עצמכם מהמתחרים.

איך תנהלו את התוכן שלכם בצורה אפקטיבית?

בדרך כלל אדם חיצוני ידע לנסח את התכנים באתר שלכם בצורה טובה יותר. לצד כתיבת הטקסטים עצמם תוכלו להעסיקו גם בהזנת התוכן במערכת הניהול, הוספת התמונות, הכותרות והקישורים בצורה נכונה המתאימה למנועי החיפוש והתאמת התוכן לקטגוריות המתאימות. באמצעות מיקור חוץ של הזנת התוכן, תוכלו להקדיש זמן רב יותר לפיתוח העסקי והמכירות שלכם.

כיצד מוודאים כי התכנים הקיימים באתר מוזנים בצורה נכונה?

אנו מוודאים כי גם התכנים הקיימים באתר, מוזנים בצורה נכונה המקלה על מנועי החיפוש לקשרם למילות המפתח הרלוונטיות לכם. אנו מעדכנים את התוספים והמודלים השונים ומשפרים את מהירות האתר לצד בחינה של העמודים השונים.

עבודה עם מגוון רחב של פלטפורמות קוד פתוח
אנו מתחזקים תכנים לא רק באתרי וורדפרס אלא גם בפלטפורמות קוד פתוח אחרות דוגמת דרופל, ג'ומלה ומערכות תוכן המותאמות לחנויות וירטואליות. את המערכות הללו חשוב לתחזק באופן קבוע על מנת שלא יהיו בהן פרצות אבטחה או סכנה לאיבוד תוכן.
עבודה עם חברה מנוסה בבניית אתרים המעסיקה מתכנתים באופן קבוע בתוך החברה (לא פרילנסרים חיצוניים) תבטיח כי במקרה של תקלה נוכל להשיב את האתר שלכם לקדמותו בתוך זמן קצר.

אחסון האתר

חשוב לדעת כי לצד ניהול התוכן עצמו ישנה גם חשיבות גבוהה לשרת בו מאוחסן האתר. אנו מעניקים שירותי אחסון ללקוחותינו הכולל:

  • שרתים מהירים בישראל (ללקוחות הפונים לקהל המקומי)
  • שירות לקוחות סביב השעון
  • אפשרות לשחזור האתר ותיקון תקלות מהיר.
    אנו מתמחים בשירות אחסון לאתרי וורדפרס ויכולים לבצע את האופטימיזציות הנכונות על מנת לשפר את זמן הטעינה, במקרה של תקלה או בעת התחזוקה השוטפת.

כאשר אנו מנהלים את התוכן שלכם, אנו בוחרים את קהלי היעד אליהם פונה האתר. לאחר מכן, אנו מתאימים את התכנים לקהל זה תוך שמירה קפדנית על קוד המותאם למנועי החיפוש. האתר ממשיך ומתרחב בקצב יציב בגוגל.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!