בנית אתרי וורדפרס

הרשתות החברתיות ידועות כמקומות בהם הרבה מידע ולקוחות נמצאים, ניצול נכון של רשתות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין יכולים להניב חשיפה רבה למותגים ומוצרים ולדחוף עסקים קדימה.

Site
Building

הפלטפורמה המומלצת היום לבניית אתרים אינטרנט היא וורדפרס, הפלטפורה קלה לניהול ע״י המשתמש ונוחה לבניית למתכנתים וחברות פיתוח, מחלקת פיתוח האתרים שלנו בונה את אתרי וורדפרס תדמיתיים ומכירתיים, מעוצבים באופן אישי וממוקד ללקוחות וגם בנויים על תבניות העברות תהליך התאמה לצרכי הלקוח.

 

בעולם בניית האתרים היום מוצעות לקהל הלקוחות הרבה פלטפורמות שונות לבניית האתר עליהן.
לרוב, מתכנתים או חברות ימליצו על בניית אתר על גבי פלטפורמה הנקראה וורדפרס (עליה אנו בונים) מכמה סיבות המפורטות בהמשך העמוד.

בניית אתר וורדפרס - לאן לכוון?

יתרונות מערכת וורדפרס

הפלטפורמה דינאמית 
כלומר ניתן לעצב עליה כל מה שהלקוח ירצה.

הפלטפורמה מתעדכנת 
בגלל שוורדרפס הינה מערכת ״קוד פתוח״, קהל המפתחים העולמי של וורדפרס מפתח עדכונים ופלאגינים שונים למערכת כל הזמן, כך שהמערכת נשמרת עדכנית וככל שהטכנולוגיה מתפתחת כך גם הוורדפרס. 

קוד פתוח – מה זה אומר? 
זה אומר שכמעט כל מתכנת יכול לקחת את האתר שחברה מסויימת בנתה לך, ולהבין את הקוד שלהם, כך הוא יכול לבצע שינויים ולמזער נזקים שיכולים להיגרם משינויי קוד בפלטפורמות שונות אחרות.

קאסטומיזציה 
הוורדפרס יכולה להגיע בכמה צורות – תבניתית או קאסטומית, מה זה אומר, כלומר – במידה והתקציב לבניית האתר הוא מוגבל, חברת הבנייה יכולה ״להתיישב״ על תבנית וורדפרס, ולבצע עליה שינויים שיתאימו ללקוח, וכך להגיע לתוצאה ברמה גבוה אך במחיר מוזל.
האופציה השניה היא בניית אתר ״קאסטום – Castum״, מה זה אומר? שאחרי איפיון, מעצב יושב ומכין סקיצות, ואחר כך הסקיצות מועברות לתכנות, ומשם בונים ללקוח אתר שמותאם בדיוק לצרכים שלו, ונותן מענה בדיוק לרצונות שלו.

באופן כללי 
אתרים חייבים להיות בנויים בצורה נכונה בעיניי גוגל, במידה ולא, יש סיכוי שלא ימצאו אותך בגוגל בכלל והאתר לא יוסיף לך שום תועלת לעסק, אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך הבניה הוא שהאתר יבנה בצורה דינאמית, כלומר, שיהיה ניתן לשנות בו אלמנטים כמו – תכנים, כותרות, לינקים, דפים ועוד אלמנטים נוספים.

במידה ויש לך אתר ואי אפשר לשנות חלק מהאלמנטים שציינו, יכול מאוד להיות שנצטרך לבנות אתר חדש או שנצטרך לשדרג אותו בהקדם, אך במידה ויש לך אתר דינאמי, בעל ממשק ניהול שניתן לשנות דברים, הסיכויים לקידום מוצלח גדלים.

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!