גוגל שופינג

בתקופה בה מרבית הצרכנים עוברים לזירות המקוונות אנו מסייעים לבעלי חנויות וירטואליות בישראל ובעולם להחזיר את ההשקעה באתר המכירות במהירות. גוגל שופינג מסייעת לכם להגדיל את נפח המכירות ואת שורת הרווח הסופית מכל מכירה.

כיצד אנו מסייעים לכם לבנות נוכחות חזקה בגוגל שופינג?

מוצרי גוגל שופינג מופיעים בעמודי תוצאות החיפוש וחושפים אתכם לקהל היעד ברגע שבו הוא מוכן לבצע את הרכישה. באמצעות ניתוח נכון של הנתונים שהאתר שלכם מספק לגוגל, אנו מסוגלים לטייב את המידע ולהעלות את המוצר ברשימת תוצאות חיפוש המוצרים. כיום פרסום במדיה זו מאפשר לפרסם ברגע הרכישה – לא בכדי הייתה עליה של 170% בהקלקות על מודעות גוגל שופינג בשנים האחרונות.

מה שונה בגישה שלנו כאשר אנו מנהלים את קמפיין גוגל שופינג עבורכם?
ניסיתם להפעיל קמפיין גוגל שופינג ולא זכיתם למספר ההקלקות ממירות? הסיבה נובעת לרוב מחיבור המוצרים למערכת ללא ניטור של התוצאות לאורך זמן. כיצד אנו משפרים את הקמפיין שלכם?

שימוש ב- BI – אינטליגנציה עסקית
הבנה נכונה של נתוני העסק שלכם, תאפשר לנו לגלות אלו מוצרים מניבים את הרווח השולי הגבוה ביותר? להכיר את נקודת האיזון של הפרסום ואת המוצרים שאתם מעוניינים לקדם. אנו מנתחים את הנתונים ביחד אתכם ומכירים את המתחרים המובילים ואת הנישה בה אתם פועלים. כך אנו יכולים לתכנן קמפיין אפקטיבי המבוסס על נתונים אמיתיים.

צוות PPC מיומן העובד מדי יום במשרדינו נמצא לרשותכם
אנו מעסיקים צוות המתמחה בפרסום ממומן לכל סוגיו ומעניק לכם שנים רבות של ניסיון מצטבר על מנת למקסם את תקציב הפרסום שלכם. אנו משלבים את הניסיון עם הידע המעשי הרב של צוות הפרסום המקוון שלנו וכן פתרונות אוטומציה. כל זאת על מנת שכל שקל שתוציאו על הקמפיין יניב תוצאות.

למה תוכלו לצפות בהשקת הקמפיין שלכם עמנו?

מעקב מדויק אחר נתוני ההמרה

כמה מכירות התבצעו מכל מודעה? אם אינכם יודעים את הנתון הזה, בוודאות לא תוכלו לזהות את החוזקות והחולשות של הקמפיין שלכם. לכן, אנו בוחנים את מעקב ההמרה הקיים בקמפיין שלכם ומטמיעים את הקוד בצורה נכונה על מנת להמשיך ולעקוב בעתיד אחר תוצאות הקמפיין.

עובדים עם מפתח שלכם?
במידת הצורך, נוכל גם לעבוד ישירות מול המפתח הקיים שמתחזק את האתר שלכם.

קבלת דו"חות ברורים על תוצאות הקמפיין

אנו מאמינים בשקיפות מול הלקוח – כאשר אתם מקבלים את כל הנתונים לאורך כל הקמפיין. בכל תקופה קבועה מראש, אם כל יום או פעם בשבוע, אנו מייצרים דו"ח אותו תוכלו לבחון ולבצע שינויים בקמפיין במידת הצורך בסיוע שלנו. כך תדעו את כל נתוני הפעילות לטווח הקצר והארוך של מסע הפרסום.

ממשיכים לקבוע את האסטרטגיה בזמן אמת אתכם

אנו נמצאים עמכם בקשר רציף לאורך כל הקמפיין. במהלך התקופה הזו נעבוד מול הצוותים שלכם, נכיר את ההישגים של הקמפיין ונאתר את המקומות בהם הוא לא מצליח. כך, נוכל לחדד טוב יותר את המסרים שאתם מעבירים בכל מודעה ולשפר את הקמפיין בטווח הארוך. נמשיך ונעלה רעיונות חדשים כיצד לשפר אף יותר את הקמפיין במהלכו. בשיחות ופגישות מתואמות מראש נוכל להזניק את הקמפיין שלכם ותוצאותיו לגבהים שעוד לא הכרתם.

קמפיין רי-טרגטינג (שיווק מחדש)
מעוניינים להמשיך למשוך את הגולשים שביקרו פעם אחת באתר לחזור שוב ושוב? אם עדיין לא ניסיתם את הכלי העוצמתי של הרי-טרגטינג כדאי לנסות וליישם אותו גם בעסק שלכם.

האם ראיתם בעבר כיצד מודעות פרסום ממשיכות לעקוב אחריכם אתר אחר אתר? הפעולה נעשית באמצעות שתילה של נתוני כניסה קודמים לאתר או דף הנחיתה שלכם והחזרת הלקוח למוצר או השירות בו התעניין בעבר. החזרת הלקוחות לאתר תסייע לכם להשלים את יעדי ההמרה שהגדרנו בתחילת הקמפיין. אנו נסייע לכם להטמיע את תגיות השווק המתאימות בהתאם לקהלים שהוגדרו מראש לשיווק אפקטיבי ועוצמתי.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!