דוחות קידום

אנו מספקים ללקוחותינו דוחות מקיפים על מיקום האתר בביטוי חיפוש שונים וכן על מספר הגולשים שבקרו באתר בתקופת זמן נתונה. כל הדו"חות הללו מתבצעים באופן ידני על אחד מעובדי החברה שלנו, המוכשרים בהכנת דו"ח מקיף ממנו תוכלו להסיק מה הן נקודות החולשה באתר שלכם. כך תוכלו לשפרן ולהעלות את האתר מעלה בעשרות ביטוי חיפוש שונים – גם התחרותיים שבהם.

מה מכילים הדו"חות שלנו?

דוחות הקידום מכילים את הנתונים הבאים:

תנועה באתר
דוח התנועה מעניק לכם נתונים מספריים מדויקים של כמות הכניסות החודשית לאתר ממקורות שונים. תוכלו לשלב נתוני כניסה מקמפיינים ממומנים, פרסום באתרים שונים, קידום אורגני בתוצאות החיפוש ונתוני כניסות מרשתות חברתיות.

מעקב על הלידים
אנו מנטרים לאורך כל זמן העבודה עמנו את הלידים הנכנסים לאתר (לקוחות פוטנציאליים). פניות אלה יכולות להיות טלפוניות, באמצעות טפסי צור קשר או מהצ'ט האוטומטי. אם האתר שלכם כולל גם אפשרויות רכישה, אנו מוסיפים קוד שיוודא כמה מכירות בוצעו מכל ערוץ שיווק? ואילו פניות הגיע בצורה אורגנית מול פניות נכנסות מקידום אורגני? לאחר מכן, אנו אוספים גם את הנתונים המגיעים מהרשתות החברתיות ומזהים אילו ערוצים כדאי לחזק על מנת להגדיל את כמות ההמרות מהן?

דוח מיקומים
דו"ח המיקומים מעניק לכם תמונה כולל של מיקום האתר שלכם בדפי תוצאות החיפוש בגוגל. תוכלו לראות האם אחד המתחרים שלכם הצליח לעבור אתכם בביטוי מסוים? ולהקדיש מאמץ נוסף לעלות בביטוי זה.

שקיפות מלאה

אנו יודעים שהצלחה של קמפיין ניתן למדוד בקלות ולבצע שינויים מהירים בעת הצורך. לכן, אנו מציגים בפניכם את כל הנתונים כפי שהם, ללא ניסיון לייפות את הדו"ח. במידה וירדתם בחלק מהמיקומים, תוכלו לראות זאת בצורה ברורה ונוכל לשפר את התוצאות בחודש הבא.

תהליך קידום האתר הינו דינמי ומשתנה מדי חודש ואנו יודעים כי לפעמים עשויות להיות הפתעות טובות או פחות נעימות. בכל מקרה אתם תהיו מודעים לכל שינוי.

מדוע דו"חות אלה חשובים כל כך?

הבנה של נתוני הקמפיין במהלך הינה חשובה מאד על מנת שתוכלו לאמוד את הצלחת הקמפיין ולזהות האם הוא מניב לכם את התוצאות הרצויות? דוחות המיקומים, מעניקים לנו תמונה כוללת של הפרויקט שלכם ומאפשרים לבצע מקצה שיפורים בעת הצורך.

לפעמים, אנו מגלים כי האתר עלה בתוצאות החיפוש ויש כמות גדולה של כניסות אך הדבר אינו מתבטא בהמרות וברווחים. במקרה כזה, אנו בודקים שוב את תוכן האתר, האם הוא פונה בצורה נכונה לקהל היעד? במידת הצורך, נבצע את השינויים הנדרשים על מנת להגדיל את היעילות והרווחים מהאתר.

יצירת דו"חות דינמיים ומותאמים אישית

מעניין אתכם לגלות פרמטרים נוספים על פעילות האתר והקמפיין? נוכל להוסיף שדות נוספים לדו"ח בצורה דינמית על מנת שאנחנו ואתם נוכל לאמוד את הנתונים בצורה טובה יותר ולשפר את קידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל ובערוצי הפרסום השונים.

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!