קידום אורגני

קידום אתרים אורגני הוא הכלי המרכזי ביותר בעולם השיווק האינטרנטי של ימינו. קידום נכון של אתרכם יכול להיות הסוד שיוביל להצלחת העסק שלכם ולהמראת היוזמה שלכם! אנו ב-Go-Media נמצאים כאן כדי לסייע לכם, ומציעים לכם את שירות הקידום המפותח והמקצועי ביותר בשוק.

קידום אתרים אורגני

בעולם האינטרנטי העמוס במידע, ישנה תחרות טבעית על המקומות הראשונים בתוצאות אתרי החיפוש. אתר שיופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש יזכה לכניסות רבות, ואתר שיידחק למורד הרשימה יישכח. קידום אתרים אורגני הוא תהליך שמטרתו להעלות את אתרך במעלה תוצאות רשימת החיפוש, ולהגדיל את חשיפתו בפני גולשים רבים יותר. התהליך הוא "אורגני" (טבעי), משום שהוא נסמך על פיצוח האלגוריתם של מנוע החיפוש, ולפיכך אינו מערב תשלום לחברה המתחזקת את מנוע החיפוש.

מדוע זה חשוב?
מדובר בחשבון פשוט – אתר עסקי שנמצא בתהליך של קידום אורגני איכותי יוביל לכך שיותר ויותר אנשים ייחשפו לעסק אותו הוא מפרסם, ומאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלו ילך ויגדל. תהליך קידום אורגני שמבוצע כהלכה עשוי להגדיל את כמות הכניסות לאתר מסוים בעשרות עד מאות אחוזים – וההשלכה החיובית על העסק תורגש בהתאם!

תהליך הקידום באתר עצמו

מחקר מילים
איתור המילים המדויקות אותן מקליד הלקוח הפוטנציאלי במנוע החיפוש ושילובן באתר אותו אנו מעוניינים לקדם.

אופטימיזציה חודשית
חידוש האתר באופן קבוע והצגתם של שיפורים מתמידים למנוע החיפוש, באופן שימשיך להעלות אותו במעלה סולם תוצאות החיפוש.

מחקר מתחרים וניתוח שוק
ב-Go-Media, אנו דוגלים במצוינות ללא פשרות. לכן אנו מקפידים ללמוד את מתחרינו, וממשיכים לשכלל ולטייב את השיטות בהן אנו משתמשים.

תהליך הקידום בסביבת האתר

בניית קישורים
שילובם של קישורים באתר עשויים לסייע לקידומו. אנו מוודאים שהקישורים המשולבים הם רלוונטיים ואיכותיים, באופן שישפר את ביצועי האתר במנועי החיפוש.

היררכיה באתר
סידורו של האתר באופן היררכי, כך שיהיה ידידותי למשתמש ויוביל אותו לדפים החשובים ביותר באתר.

גוגל אנליטיקס
Google Analytics הוא כלי סטטיסטי המאפשר לנו לקבל מידע על אודות התנהגותם של הגולשים. באמצעות ניתוחה של הסטטיסטיקה, אנו יודעים לאפיין את הצעדים הנכונים לקידומו של כל אתר ואתר, באופן פרטני ומדויק.

ניתן לקורא ולקבל מידע נוסף במאמר שלם על גוגל אנליטיקס

רבים מנסים את מזלם בתחום קידום האתרים, אך רק מעטים יודעים לעשות זאת נכון. זאת, משום שתהליך קידום האתרים דורש היכרות מעמיקה עם האלגוריתמים של מנועי החיפוש, עם ההיסטוריה העשירה של התחום, ועם הפיתוחים המתמידים שחלים בו – בדיוק החומרים מהם עשויה Go-Media

כשאתם מפקידים את אתרכם לטיפולינו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא נמצא בידיים טובות! עם ניסיון של למעלה מעשר שנים, כ-100 לקוחות מרוצים, ומדיניות של שקיפות מלאה בינינו לבין הלקוח, ״גו מדיה״ לא רק מבטיחה תוצאות – היא גם מספקת אותן.

אז קדימה, השאירו את פרטיכם כאן, ובואו נוביל ביחד את האתר שלכם לעבר ההצלחה

מעל 10 שנות ניסיון בקידום אתרים

ההסמכות שלנו

אני מעוניין בחבילת קידום אורגני לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד! 

אני מעוניין בחבילת קידום boost לעסק

אנחנו שמחים שמצאת מה שמעניין אותך, מכאן אנחנו נחזור אליך – השאר פרטים ונציג ידבר איתך ויסביר לך איך מתחילים לעבוד!